درباره ما

تولیدی کارد و چاقو طاهری

تولیدی کارد و چاقوی طاهری در سال 1348 در تهران تاسیس شد. این مجموعه که با نام “شرکت پیشرو پولاد کاران طاهر” نیز فعالیت می‌کند، با استفاده از تکنولوژی و ماشین‌آلات به‌روز دنیا توانسته است تجارب وسیعی در زمینه تولید کارد، چاقو و تیغه‌های برشی صنایع غذایی کسب کرده و با بهره‌گیری بیش از 50 سال تجربه، مهارت‌های منحصر به فردی را در تولیدات خود بکار گیرد. روش‌های خلاقانه تولید و استفاده از بهترین مواد اولیه موجب تمایز و کارآمدی بیشتر محصولات این مجموعه در مقایسه با انواع مشابه در بازار شده است.

این واحد تولیدی مواد اولیه و تیغه های خود را از برترین کیفیت فولاد ضدزنگ و از فروشندگان قابل اطمینان اروپایی به ویژه کشور آلمان تامین می‌نماید و به عنوان یک مجموعه مشتری مدار تلاش خود را بر رضایت مشتریان متمرکز نموده، به نحوی که با تکیه بر کسب و کار اخلاقی و شفاف پایگاه وسیعی از مشتریان در سراسر ایران را فراهم نموده است و با توجه به کیفیت محصولات تولیدی، صادرات و ورود به بازارهای بین المللی را در دستور کار دارد.

چشم انداز

شرکت پیشرو پولادکاران طاهر در افق سال 1410 با تبدیل به یک واحد صنعتی در مقیاس ملی و ورود موثر به بازارهای بین‌المللی، یکی از برترین واحدهای تولیدی صنایع آشپزخانه کشور و شناخته شده در سطح منطقه خواهد بود.

مأموريت

ارتقاء كيفيت و تنوع تولیدات کارد و چاقو و صنایع آشپزخانه در راستای و کسب رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان و ذینفعان

ارزش ها

ارتقا و بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی

مشتری مداری و احترام به اخلاق حرفه ای کسب و کار

ارتقا مهارت‌های كاركنان و التزام به مسئولیت‌های اجتماعی

اهتمام به خودباوري، خلاقيت و نوآوري

محصولات تولیدی ما

بستن
مقایسه